Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siemiatyczach

ul. Legionów Piłsudskiego 3, 17-300 Siemiatycze

 

Pracownicy

 Powiatowy  Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności   lokal  33    

e-mail:   pzdsoon@pcprsiemiatycze.pl

Przewodniczący Zespołu   Agnieszka Szepietowska    tel.  505 74 08 60    

e-mail: a.szepietowska@pcprsiemiatycze.pl

Sekretarz Zespołu     Martyna Jurczuk   tel. 85 730 05 07 w. 12 lub  519 71 95 76    

e-mail: m.jurczuk@pcprsiemiatycze.pl

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siemiatyczach  

ww.pcprsiemiatycze.pl     e-mail:   kontakt@pcprsiemiatycze.pl     fax 85 730 05 07 w. 19

Główny Księgowy Monika Walendziuk  lokal 6    tel. 85 730 05 07 w. 17   

e-mail: m.walendziuk@pcprsiemiatycze.pl

Zespół do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej  lokal 6

koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  Ewelina Uścijaniuk   tel. 85 730 05 07 w. 13

lub 517 13 63 27  e-mail: e.uscijaniuk@pcprsiemiatycze.pl

st.koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  Anna Łukasiewicz-Pytel  tel. 85 730 05 07 w. 13

lub 511 79 28 03  e-mail: a.lukasiewicz@pcprsiemiatycze.pl

st.pracownik socjalny Beata Kopytiuk  tel. 85 730 05 07 w. 14 lub 517 21 57 60 

e-mail: b.kopytiuk@pcprsiemiatycze.pl

Zespół do Spraw Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych  lokal 6

konsultant  Wojciech Iwaniuk  tel. 85 730 05 07 w. 11 lub 511 79 27 71 

e-mail: w.iwaniuk@pcprsiemiatycze.pl

starszy administrator Joanna Jakimczuk  tel. 85 730 05 07 w. 10 lub 511 79 27 71 

e-mail: j.jakimczuk@pcprsiemiatycze.pl

Zespół do Spraw Pomocy Społecznej  lokal 6

st. specjalista pracy z rodziną Ewa Abramowicz-Peretko  tel. 85 730 05 07 w.15 lub 517 21 57 60   

e-mail: e.abramowicz@pcprsiemiatycze.pl

starszy administrator Elwira Tołwińska-Filipiak  tel. 85 730 05 07 w.16

e-mail: e.tolwinska@pcprsiemiatycze.pl

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 671
Utworzono dnia: 17.07.2019

Historia publikacji

  • 01.07.2021 10:41, Wojciech Iwaniuk
    Edycja strony: Pracownicy
  • 01.07.2021 10:40, Wojciech Iwaniuk
    Edycja strony: Pracownicy
  • 26.03.2021 14:50, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy