Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siemiatyczach

Kontakt

Pracujemy w godzinach:  poniedziałek od 800 do 1600      wtorek - piątek od 730 do 1530

Można  do nas zadzwonić lub napisać: 

ww.pcprsiemiatycze.pl     e-mail:   kontakt@pcprsiemiatycze.pl     fax 85 730 05 07 w. 19

Powiatowy  Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności   lokal  33    

e-mail:   pzdsoon@pcprsiemiatycze.pl

Przewodniczący Zespołu   Agnieszka Szepietowska    tel.  505 74 08 60    

e-mail: a.szepietowska@pcprsiemiatycze.pl

Sekretarz Zespołu     Martyna Jurczuk   tel. 85 730 05 07 w. 12 lub  519 71 95 76    

e-mail: m.jurczuk@pcprsiemiatycze.pl

Kierownik PCPR  Anna Skomorowska  lokal  8   tel. 85 730 05 07 w. 18  

e-mail: a.skomorowska@pcprsiemiatycze.pl

Główny Księgowy Monika Walendziuk  lokal 6    tel. 85 730 05 07 w. 17   

e-mail: m.walendziuk@pcprsiemiatycze.pl

Zespół do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej  lokal 6

 koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  Ewelina Uścijaniuk   tel. 85 730 05 07 w. 13

lub 517 13 63 27  e-mail: e.uscijaniuk@pcprsiemiatycze.pl

starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  Anna Łukasiewicz-Pytel  tel. 85 730 05 07 w. 13

lub 511 79 28 03  e-mail: a.lukasiewicz@pcprsiemiatycze.pl

starszy pracownik socjalny Beata Kopytiuk  tel. 85 730 05 07 w. 14 lub 517 21 57 60 

e-mail: b.kopytiuk@pcprsiemiatycze.pl

Zespół do Spraw Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych  lokal 6

konsultant  Wojciech Iwaniuk  tel. 85 730 05 07 w. 11 lub 511 79 27 71 

e-mail: w.iwaniuk@pcprsiemiatycze.pl

starszy administrator Joanna Jakimczuk  tel. 85 730 05 07 w. 10 lub 511 79 27 71 

e-mail: j.jakimczuk@pcprsiemiatycze.pl

Zespół do Spraw Pomocy Społecznej  lokal 6

starszy specjalista pracy z rodziną Ewa Abramowicz-Peretko  tel. 85 730 05 07 w. 15 lub 517 21 57 60

e-mail: e.abramowicz@pcprsiemiatycze.pl

                                               starszy administrator Elwira Tołwińska-Filipiak  tel. 85 730 05 07 w. 16    

e-mail: e.tolwinska@pcprsiemiatycze.pl

                                                    

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny